Консалтинг з інформаційної безпеки (кібербезпеки) здійснюється з метою забезпечення безпеки інформаційних систем, активів і приведення їх у відповідність світовим стандартам інформаційної безпеки, таким як ISO 27001, ISA 62443, COBIT 5, NIST SP 800-53 Rev. 4.

 

Метою приведення у відповідність стандартам ІБ є створення умов, які допоможуть контролювати, зберегти і забезпечити цілісність, конфіденційність і доступність інформаційних ресурсів і активів.

 

 

 

Відповідність системи менеджменту інформаційної безпеки світовим стандартам якості дасть наступні можливості:

  • збільшити продуктивність, завдяки оптимізації бізнес-процесів усередині компанії;
  • економити витрати завдяки захищеності інформації компанії і клієнтів, що передбачає відсутність шкоди від інцидентів в сфері інформаційної безпеки;
  • підвищити рівень довіри з боку потенційних клієнтів і партнерів, завдяки прозорості роботи окремих підрозділів і всієї компанії, в цілому;
  • відкрити нові можливості для розвитку бізнесу;
  • сприятливо відобразиться на іміджі компанії в очах партнерів і клієнтів як потенційних, так і вже існуючих;

 

Компанії та організації, які мають систему менеджменту відповідно до стандарту ISO 9001, зможуть впровадити СМІБ відповідно до стандарту ISO 27001 з меншою кількістю витрат.

 

ISO / IEC 27001 — міжнародний стандарт інформаційної безпеки, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) спільно з Міжнародною електротехнічною комісією (International Electrotechnical Commission, IEC), який містить вимоги в області інформаційної безпеки для створення, розвитку та підтримки системи менеджменту інформаційної безпеки.

 

Завдяки партнерським відносинам з світовими лідерами на ринку інформаційної безпеки, ми можемо запропонувати можливість привести ІБ у відповідність з найвищими світовими стандартами.